MOJE WYJAŚNIENIA kontakt: mojewyjasnienia[znak]wp.pl

Forum tylko do czytania

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-12-24 18:57:43

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47

M.in. o napastliwości wzrokowej / Über visuelle Belästigung...!!!

[Aktualizacja: 06.2023 r.]

Wlepianie ślepi w moje oczy, wszędzie i zawsze, trwa od moje dzieciństwa aż po dziś dzień – łącznie z milion kilkaset tys. razy od kilkudziesięciu lat…
Oto debile, psychopaci, niedorozwinięci, nienormalni umysłowo, upośledzeni, chorzy psychicznie, osobniki chamskie, złośliwe, ludzie brzydcy, kalecy, starzy interesują się wzrokowo, towarzysko, narzucają się, pokazują, wytykają, opowiadają, mszczą za utrudnianie zaspokajania ich anormalnych, chorych, zboczonych potrzeb, za brak wzajemności itp…; powodują stresy, wywołują urazy, lęki; szkodzą, niszczą, pogrążają ludzi normalnych, zdrowych, kulturalnych, ładnych, atrakcyjnych… I jeszcze uważają, a przynajmniej tak piorą mózgi innym ludziom, że są poszkodowani, mają takie prawo, rację, postępują słusznie itp. Za to ich ofiary nie mają praw, racji, są winne itp… A powinny ich zaspokajać, im służyć… Bo inaczej będą szkalowane, w tym będą przypisywać im nienormalność, chorobę, zło, winę… Więc zasługują na karę…
Ludzie atrakcyjni chcą mieć do czynienia wyłącznie z ludźmi atrakcyjnymi!!!
Ludzie atrakcyjni nie = mentalność zabawki, dziwki; nie mają powodu, chęci, zdolności do uśmiechania się do wszystkich, cieszenia na widok każdej osoby, z każdej sytuacji, z każdego dowcipu, rozmawiania z każdą osobą, poznawania się z każdą osobą, a za sprawa tych osób z ich znajomkami itp., itd… Mają prawo i obowiązek dbać o swoje samopoczucie, zdrowie, o swój umysł, psychikę, w tym unikając nieodpowiednich znajomości, nadmiaru znajomych, wygospodarowując czas na swoje sprawy, potrzeby itp!!! I nikogo nie obrażają, nie szykanują nie spełniając oczekiwań innych ludzi, gdyż, jak każdy człowiek, mają prawo wyboru, zaspokajać swoje oczekiwania…; nie są czyimikolwiek, jakimikolwiek zaspokajaczami…!!!
Jakie potrzeby może zaspokoić osoba nieatrakcyjna, która wzbudza niechęć, odrazę, wstręt, osobie atrakcyjnej, która ma wysokie oczekiwania, wymagania…; po co osobie atrakcyjnej osoba nieatrakcyjna i jej znajomi…; osoba atrakcyjna nie ma problemu z niedoborem znajomych, tylko ogromny problem z nadmiarem chętnych do zawarcia znajomości…!!!
„Uwaga!!!” proszę państwa – człowiek: siedzi, stoi, idzie, pracuje, robi zakupy, je odpoczywa, rozmawia, chce poznać odpowiednią dla siebie osobę, normalnie zaspokajać potrzeby seksualne itp., itd. jak miliardy innych ludzi. Kompletnie nic oryginalnego, ciekawego nie robi. Ale obserwatorzy chcą mieć uzasadnienie dla swojej anormalności, choroby psychicznej; dewiacji, bezwzględności itp., co objawia się polowaniem, czyhaniem na ludzi i wlepianiem swoich namolnych, anormalnych, chorych, zboczonych ślepi w oczy prześladowanej przez siebie ofiary…!! Więc za każdym razem prowokują, irytują, wyprowadzają z równowagi, uwrażliwiają upatrzoną ofiarę swoimi łypiącymi, wbitymi w oczy upatrzonej ofiary ślepiami, wmawiają otoczeniu, że ofiara jednak coś szczególnego robi; coś się dzieje (co za wydarzenie, co za sensacja...); uczą ich tego, piorą innym ludziom mózg. No i rzeczywiście się dzieje, ale za sprawą zachowania wzrokowych napastowaczy; demoralizujących otoczenie prowokatorów… – Najlepiej wszyscy, w tym osoby z problemami umysłowymi, psychicznymi, fizycznymi, osoby brzydkie, stare itp. powinni się tą osobą i to wnikliwie interesować, ją obserwować, żeby już na tym etapie, kilkusettysięczny raz w życiu serce ze strachu podchodziło tej osobie do gardła, odczuwała stres, buzowała adrenalina, śledzić, przeżywać, szyderczo ryć, komentować itp., itd./doprowadzać człowieka do kompleksów, lęków, urazów, nienormalności umysłowej, choroby psychicznej…; problemów, cierpienia, nieszczęśliwego, nieudanego życia!!! WON, PRECZ!!! I to raz na zawsze z swoimi napastliwymi, zboczonymi, chorymi, anormalnymi wbitymi w oczy upatrzonej ofiary ślepiami; z swoim, w tym udzielającym się innym ludziom, zdemoralizowaniem, zdegenerowaniem, zboczeniem, z swoimi nienormalnościami, dewiacjami, chorobami psychicznymi; takimi aspołecznymi potrzebami itp., itd!!; z swoją zazdrością, zawiścią, chorą, anormalną, małpią, debilną, schizofreniczką, paranoiczną, psychopatyczną miłością; namolnością, narzucaniem się, nachalnością, z dręczeniem, polowaniem; przedstawianiem swojej ofiary, siebie, sytuacji na odwrót; z prześladowaniem, szkodzeniem, niszczeniem, pogrążaniem, wy bez kultury, wrażliwości, empatyczności, sumienia, skrupułów zdemoralizowane, zdegenerowane chamidła, bydlęta, kanalie, kreatury, bestie!!!
Po to ktoś unika wystawiania się na napastowanie wzrokiem, zapoznawania się z nieodpowiednimi dla siebie osobnikami i ich znajomkami, aby nie ponosić tego negatywnych skudów i ich konsekwencji (…)!!! I ma do tego ABSOLUTNIE PEŁNE prawo, jest to absolutnie prawidłowe, słuszne i taki ma obowiązek wobec swojego umysłu, swojej psychiki, swojego zdrowia psychicznego, życia, społeczeństwa!!! I wyjdzie też to z korzyścią dla osób zajmujących się napastliwością wzrokową, takim obserwowaniem, śledzeniem, nękaniem, dręczeniem, prześladowaniem, agresją psychiczną!!!!
Miejsce pracy, jak samo określenie wskazuje, powinno służyć wyłącznie do czynności służbowych, zarówno ze strony pracowników, jak i pracodawców, klientów. Inne potrzeby należy zaspokajać wyłącznie po pracy, wyłącznie z  osobami do tego chętnymi, wyłącznie w odpowiednim miejscu, wyłącznie w odpowiednim czasie!!! I analogicznie miejsce spożywania posiłku, nauki, zamieszkania, pojazdy transportu ludzi itp., itd…
M.in. w Polsce nie ma niewolnictwa.
Jeśli ktokolwiek, np. właściciel firmy, jej kierownictwo, klient, parownik, dokonuje czynności pozasłużbowych, np. napastuje kogokolwiek wzrokiem, rękoma, słowami, to ofiara, np. pracownik względem klienta, właściciela, kierownictwa firmy, ma pełne prawo do doraźnej, np. dosadnie werbalnie, manualnie, oraz do formalnej obrony! Gdyż nie ma w umowie o pracę zapisu, że będzie komukolwiek świadczyć pozasłużbowe usługi itp… Tak więc bez krępacji, bo to osoba łamiąca normy społeczne, prawa pracownicze, prawo powinna się wstydzić, bać, ponosić konsekwencje swojego postępowania!
Przecież wy nie powinniście mieć czasu na jakiekolwiek interesowanie się, w tym na czekanie, czyhanie, zasadzanie się, polowanie na osoby, które sobie tego nie życzą, gdyż jesteście całkowicie zajęci spotkaniami z swoimi wielbicielami, fanami, wyznawcami, zwolennikami itp., którzy chcą być przez was oglądani, dotykani, uwielbiani, chcą was słuchać, byście do nich, o nich mówili, ich pokazywali innym ludziom, się nimi interesowali itp., itd. Więc tylko i wyłącznie na nich się całkowicie i wyłącznie skupcie, nimi zajmijcie, a nigdy kimkolwiek innym!!!... A wówczas wszyscy będą zadowoleni!!!
Wasze ofiary chcą przejmować wasze umysłowe, psychiczne, fizyczne składniki…; czuć was w sobie…; umysłowo wariować, psychicznie, fizycznie chorować…; cierpieć…; być nieszczęśliwi…!!!
Trafił swój na swego – mamy takie same umysły, psychiki, wygląd; myśli, potrzeby, czyny na koncie…
Wszystko co w życiu uczyniłeś/aś masz wypisane w wyrazie oczu/ślepi, twarzy/mordy, w mowie ciała, w odczuciach dotykowych/obleśnych, odrażających napastliwych łapskach, obłapianiu, w formie, treści wypowiedzi/plucia jadem, śmiechu/szyderczego, nikczemnego, odrażającego, porażającego, rechotu… A także to, do czego jesteś zdolny/a… A odbiera to zarówno nasza jawna, jak i niejawna świadomość… Więc jest to współodczuwane, przekazywane…!!! A ty polujesz na ludzi i łypiesz tymi anormalnymi, chorymi, zboczonymi; odrażającymi ślepiami w oczy upatrzonych ofiar… Obłapiasz na tzw. przywitanie, znienacka… I jeszcze masz pretensje, jeśli komuś to nie odpowiada chamie, zboku, dewiancie, psycholu; odrażająca kreaturo…
Prawem, elementem wolności człowieka jest m.in. niezadawanie się, nieprzebywanie w towarzystwie niechcianych osób, nieodbierania ich, werbalnego, pozawerbalnego, mimiką, wyrazem oczu, mową ciała, przekazu; do nie przejmowania ich umysłowych, psychicznych, fizycznych składników; do nie zaśmiecania, nie zatruwania swojego umysłu, nie uszkadzania, nie uwrażliwiania swojej psychiki, do nie interesowania się nimi; do zdrowia psychicznego, normalności umysłowej, do dobrego samopoczucia; do normalnego. udanego, szczęśliwego życia!!! Itp., itd.!!!
Wszyscy i to od pierwszej chwili widzą, że osoba, którą się interesują, wzrokowo napastują absolutnie tego sobie nie życzy!!! Ale oni tego „nie widzą”, albo ignorują tysiące razy, latami…!!! Ale sami przez coś takiego, co swoimi ślepiami, mordami, ryjami, tekstami, wydawanymi, powodowanymi dźwiękami, łapskami czynią swoim upatrzonym ofiarom, ABSOLUTNIE, ani razu, ani prze sekundę przechodzić nie chcą (potrafią w tym celu głośno ryknąć np.: Odpierdol się!!!)…!!!
„Nie wstydź się (zaspokajać moje anormalne, aspołeczne potrzeby; być moją ciotą do cwelenia ślepiami…)!” - To wy powinniście się wstydzić swojego zachowywania się, postępowania, działalności…!!
„Nie bój się!” - Nie interesuj się, to nie będzie powodu do bania się itd...! - Absolutnie należy się bać i to z wielu powodów. A m.in., że zostanie się na zawsze zapamiętanym i najprawdopodobniej zostanie się celem polowań/zaspokajaczem/ką pólniewolnikiem opisanych tutaj odrażających osobników…!!! A takie zdarzenia, z nimi przejścia pamiętam nawet z przed 50-ciu lat, i codziennie je, świadomie, nieświadomie, przeżywam, traumatyzuję itp. do tej pory…!!! I unikać takich osobników, w tym jakichkolwiek z nimi interakcji, w tym tego, co i jak bezpośrednio, pośrednio przekazują, czym emanują itp.!! I to oni nie powinni się bać pójść do psychologa, psychiatry, a nie wpędzać ludzi w nienormalność umysłową, w choroby psychiczne, cierpienia; szkodzić, niszczyć, pogrążać!!!
Narzucają swoim upatrzonym ofiarom jakąś rolę np. dobrego człowieka, czyli darmowego opiekuna udzielającego się społecznie, ich opiekuna, psychologa, psychiatry, osoby do towarzystwa, zabawki, maskotki, cioty, darmowej dziwki, kurwy/ich zaspokajacza/ki i, a w razie niespełniania oczekiwań składają reklamacje, złoszczą się, mszczą/każą za niesubordynację, oszukiwanie…! Przeznaczają, tak przetrawiają, tracą dni, tygodnie, miesiące, lata życia na wpatrywaniu się ludziom, oglądaniu oczy, twarzy, obserwowaniu, przyglądaniu się, śledzeniu ich itp… Nikt ani razu się do nich nie zgłosił, że jest zainteresowany zaspokajaniem ich anormalnych, aspołecznych, chorych, patologicznych potrzeb, a wręcz przeciwnie, bo ludzie ich unikają, domagają się zostawienia ich w spokoju itp... Ale ich to nie obchodzi… To oni, a nie ich ofiary, są poszkodowani… To oni mają wszelkie prawa, racje… W przeciwieństwie do ich ofiar, którzy nie mają racji, praw… Za to mają obowiązek im służyć, ich zaspokajać…
A jak się obruszą, dygną, warkną itp., jeśli ktoś śmiał zamknąć swoje oko od strony ich wlepionych ślepi, ich wyminąć, za czymś stanąć, zasłonić się… - Przecież inni ludzie nie mają żadnych praw, za to mają obowiązek zaspokajać ich anormalne, patologiczne potrzeby…!!!
Moje życie prywatne, to nie jest wydarzenie publiczne!!! Nie jesteśmy na randce!!! Nie występuję też w cyrku, na estradzie, w teatrze itp., itd., a państwo nie są widzami z wykupionym na mój występ biletem!!! Nie jestem też kupionym/ą przez państwa niewolnikiem/cą, półniewolnikiem/cą, kupioną przez państwa w sklepie zabawką, obrazkiem do oglądania, opłaconą do zaspokajania państwa potrzeb kurwą, darmową udzielającą się społecznie ciotą do cwelenia ślepiami, łapskami, wysłuchiwania państwa przekazu itp., itd.!!! Itp., itd.!!!
TEKSTY UŚWIADAMIAJĄCE DO OBRONY PRZED NAPASTLIWOŚCIĄ WZROKOWĄ, OBŁAPIANIEM I INNYMI NIECHCIANYMI, NIEPOŻĄDANYM ZACHOWANIAMI, POSTĘPOWANIEM, DZIAŁALNOŚCIĄ/małpią, schizofreniczną, paranoiczną, chorą, anormalną, debilną, psychopatyczną, zboczoną; absolutnie niechcianą, wyłącznie szkodliwą, zarówno dla ich ofiar, jak i ich prześladowców, aspołeczną „miłością”, stróżami-świrami, strażnikami-obserwatorami, śledzącymi detektywami, szpiegami, kontrolerami, „policjantami”, analitykami czyjegoś życia, „lekarzami”, osobnikami prowadzącymi w swoim miejscu zamieszkania poddrzwiowy (przy wizjerze), podklatkowy, okienny, podwórkowy, podsklepowy, uliczny tryb życia… Na ośrodkach wypoczynkowych poddomkowy (co im tam rzeka, las, morze, plaża (a jeśli są na plaży, to głównie po to, by i tam wpatrywać się non stop ślepiami w oczy upatrzonej ofiary…!)), góry… Podczas wczasów, jak również w miejscu pracy na jadalni nie własne jedzenie, widok przyrody za oknem, tylko ślepia w lepione w wejście i czyhanie na ofiarę… - najważniejsze jest namolne, nachalne, bezczelne, chamskie, stresujące, irytujące, odstraszajace wpatrywanie się upatrzonym ofiarom ślepiami w oczy…!)…
Itp. świrami, wariatami, schizofrenikami, paranoikami, psycholami, debilami, zbokami, dewiantami/takim zaśmiecaniem, zatruwaniem umysłu, gwałceniem/uszkadzaniem, uwrażliwianiem, upośledzaniem psychiki; takim pasożytowaniem (a cześć z tak postępujących osobników jeszcze pobiera rentę z podatków swoich ofiar); szkodzeniem, niszczeniem, pogrążaniem!!! A niektórzy jeszcze analogicznie tak postępują łapskami, tekstami, wydawanymi, powodowanymi dźwiękami…!!!                                   
Czyhanie, zasadzanie się, organizowanie pułapek, polowanie, obserwowanie, szpiegowanie, kontrolowanie, ograniczanie, wypaczanie czyjegoś prywatnego życia...; uniemożliwianie normalnego funkcjonowania, w tym zaspokajania potrzeb seksualnych...; brak kultury, wrażliwości, empatyczności, taktu...; bezczelność, namolność, nachalność, przedstawianie siebie, spraw na odwrót, w tym przypisywanie ofiarom negatywnych cech (ci dewianci mają okazywać się osobami normalnymi, zdrowymi… A to ich ofiary mają okazywać się nienormalne, chore psychicznie, złe itp…), bezwzględność, taki upór...; bezpośrednio, pośrednio demoralizowanie, wypaczanie, uczenie tego innych...
MILIONOWY/A NAPASTOWACZU/KO WZROKIEM/taki gwałcicielu/ko (trwa to codziennie od mojego dzieciństwa...!!!)!!!
Ale oni tak chcą, lubią, im to nie szkodzi, odpowiada… (ich nie obchodzi, że ich ofiarom absolutnie wręcz przeciwnie…!!!).                                                                                     
NIE WPATRUJ SIĘ LUDZIOM W OCZY, W TWARZ/nie kopuluj, nie gwałć wzrokowo, TYLKO PRZYJRZYJ SIĘ CAŁEMU/J SOBIE W LUSTRZE…!!! PATRZYSZ = MYŚLISZ = PATRZYSZ… Więc popatrz, pomyśl o sobie niedojdo, pokrako, zewłoko, maszkaronie, przychlaście, niedorozwoju, przygłupie, debilu/ko, psycholu/ko, starucho, starcze itp...
Jeśli jesteś jakąkolwiek atrakcją, to, co robisz, czyli interesujesz, wpatrujesz się, łypiesz swoimi ślepiami, zaśmiecasz, zatruwasz umysły, uszkadzasz, upośledzasz psychiki itp. chorymi tekstami, jest prawidłowe, normalne, zdrowe, przyjemne, korzystne, masz rację, to powinniście mieć kolejkę chętnych (więc po co się komukolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek, choćby przez sekundę narzucać…)…
Jeśli ktoś uważa, że ma do kogoś prawo, ktoś mu się należy, ktoś nie wywiązuje się z umowy, to można to zgłosić na policję, do prokuratury, sądu, Rzecznika Konsumentów, Rzecznika Praw Obywatelskich.
Jest też opcja z lustrem – można dowolnie często, długo wpatrywać się w swoje ślepia, oglądać swoją mordę, ryj…
Dla takich osobników prawidłowe traktowanie, relacje z upatrzonymi ofiarami są jak żywiciel-pasożyt, organizm-choroba, niewolnik-właściciel, przedmiot-nabywca, osoba bez praw-osobnik z wszelkimi prawami… itp…

ZOSTAW MOJE OCZY, TWARZ, CIAŁO, UMYSŁ/MOJE SAMOPOCZUCIE/MOJĄ PSYCHIKĘ/MOJE ZDROWIE/MOJE ŻYCIE/MNIE W SPOKOJU/DAJ MI NORMALNIE KORZYSTAĆ Z WSPÓLNEJ PUBLICZNEJ PRZESTRZENI (pracować, jeść, odpocząć, pobawić się, kogoś poznać itp.)/ŻYĆ!!! »
Absolutnie nie chcę słuchać także P. jakiegokolwiek przekazu!; mieć z p. w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu do czynienia (czyli nic do mnie ani o mnie)!!!
Osobniki anormalne, chore, upośledzone psychicznie, niedorozwinięte umysłowo, odrażające fizycznie interesują się mną codziennie, cały czas i całe moje życie, mimo iż tego absolutnie nigdy nawet przez ułamek sekundy nie chciałem...!!
To. P powinien/na iść do lekarza, a nie P. ofiary...!
Może P. zamieścić ogłoszenie towarzyskie, podjąć pracę przy monitoringu za pośrednictwem kamer (a mnie i inne osoby zostaw w spokoju!!).
Interesuj się, patrz, mów do, o, zaznajamiaj się WYŁĄCZNIE z tymi ludźmi, którzy tego chcą, a nie odwrotnie, bo w tym drugim postępowaniu nikt, w tym ty nic nie zyska, za to wszyscy, w tym ty poniosą tego negatywne skutki, konsekwencje!!

Jestem w grupie ludzi. Ktoś się do mnie zwraca (np. o coś prosi, woła itp.). Na co z tej grupy wszyscy, bądź większość natychmiast zbiorowo wpatrują mi się w oczy, w twarz. Więc aby nie napotykać kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu natarczywie wlepionych w moje oczy ślepi, udaję że nie dosłyszałem. I czekam, aż ci ludzie się zniechęcą daremnym wyczekaniem na wymuszenie nawiązania ze mną kontaktu wzrokowego; zajmą się swoimi sprawami, a nie wpatrywaniem się w moje oczy... Ale to tylko pogarsza sytuację, bo ta osoba jeszcze głośniej powtarza komunikat, ponagla mnie (czasem dołączają do tej osoby widzowie / obserwatorzy, podglądacze, podsłuchiwacze...). I, jeśli jeszcze ktoś nie wziął udziału w zbiorowym napastowaniu mnie wzrokiem, to teraz dołącza do grupy wzrokowych gwałcicieli... Do tego dochodzi jeszcze zbiorowe szydercze ryknięcie śmiechem i złośliwe komentarze... Więc tym trudniej jest mi prawidłowo zareagować... A do tego już od dawna mam między innymi na tym tle uszkodzoną; uwrażliwioną psychikę...
Więc uprzejmie i bardzo proszę nie reagować na przekaz skierowany wyłącznie do mnie; proszę interesować się, zajmować wyłącznie swoimi sprawami. A wówczas będę mógł w miarę poprawnie zareagować na komunikat.
Z góry za zrozumienie i właściwe zachowywanie się bardzo dziękuję...

Nikt normalny ABSOLUTNIE nie chce, byś się nim, choćby przez ułamek sekundy, interesował/a, w tym łypał/a, spozierał/a swoimi ślepiami w oczy!!!                                         
Ludzie nie są zabawkami (napastowanie wzrokiem nie jest zabawą (bez względu na to, jak ktoś by się podczas tej czynności cieszył/uśmiechał)) (...)!
To nie my mamy się bać bronić, tylko wy szkodzić!!! 
A P. chcieliby, by tak traktowała Was np. osoba trędowata (dla nas właśnie tak jesteście atrakcyjni, a sytuacja przyjemna)...     
Proszę podać mi swój adres zamieszkania, a ja go pisemnie podam m.in. osobnikom niekulturalnym, namolnym, nachalnym, bezczelnym, chamskim, złośliwym, bez wrażliwości, sumienia, bezwzględnym, schizofrenikom, paranoikom, osobnikom niedorozwiniętym, anormalnym umysłowo, chorym, upośledzonym psychicznie, debilom, psychopatom, ludziom starym, odrażającym umysłowo, psychicznie, fizycznie i poproszę ich, by się wami interesowali, o was opowiadali, was pokazywali…; czynili wam horror życiowy…; doprowadzali was do chorób psychicznych, nienormalności umysłowej - z tego skutkami i ich konsekwencjami (bo sobie was upatrzyli, kupili na targu niewolników, w sklepie w zabawkami, wynajęli z agencji towarzyskiej, bo im się należycie, mają do was, takie prawo, macie im służyć, ich zaspokajać, bo tak chcą, potrzebują, uważają, bo ich nikt i nic nie obchodzi…; bo będą jeszcze dodatkowo składać publicznie reklamacje...)…
Postępowanie, które przynosi szkody jest złe, a nie dobre, mimo tego tak nazywania…!!! Tak więc płodzenie, rodzenie, utrzymywanie przy życiu osobników biernie, czynnie szkodliwych, już jak sama ocena wskazuje, jest ZŁE!!! A ponadto ludzie brzydcy, niedorozwinięci, anormalni umysłowo, chorzy, upośledzeni psychicznie, fizycznie, starzy są nieszczęśliwi… I przyczyniają się cierpień, nieszczęść innych ludzi…

Celem przed nimi obrony możesz kupić odrażającą maskę i miejscach, gdzie się na Ciebie zasadzają ślepiacze miej ją założoną. – Ich czekanie na twoje oczy, twarz straci sens… A jednocześnie da to tym mordoryjom do myślenia…

Offline

#2 2023-03-22 20:13:12

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47
WindowsFirefox 111.0

Odp: M.in. o napastliwości wzrokowej / Über visuelle Belästigung...!!!

Między innymi w tej pracy...
Regularnie, całe może życia spotykająca mnie sytuacja: wzrokiem mnie napastowania; peszenia; irytowania; uwrażliwiania; paraliżowania mojej reakcji itd., w czego efekcie jest nieprawidłowa... Której co najmniej większość uczestników nie rozumie...

Jestem w grupie ludzi. Ktoś się do mnie zwraca (np. o coś prosi, woła itp.). Na co z tej grupy wszyscy, bądź większość natychmiast zbiorowo wpatrują mi się w oczy, w twarz. Więc aby nie napotykać kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu natarczywie wlepionych w moje oczy ślepi, udaję że nie dosłyszałem. I czekam, aż ci ludzie się zniechęcą daremnym wyczekaniem na wymuszenie nawiązania ze mną kontaktu wzrokowego; zajmą się swoimi sprawami, a nie wpatrywaniem się w moje oczy... Ale to tylko pogarsza sytuację, bo ta osoba jeszcze głośniej powtarza komunikat, ponagla mnie (czasem dołączają do tej osoby widzowie / obserwatorzy, podglądacze, podsłuchiwacze...). I, jeśli jeszcze ktoś nie wziął udziału w zbiorowym napastowaniu mnie wzrokiem, to teraz dołącza do grupy wzrokowych gwałcicieli... Do tego dochodzi jeszcze zbiorowe szydercze ryknięcie śmiechem i złośliwe komentarze... Więc tym trudniej jest mi prawidłowo zareagować... A do tego już od dawna mam między innymi na tym tle uszkodzoną; uwrażliwioną psychikę...
Więc uprzejmie i bardzo proszę nie reagować na przekaz skierowany wyłącznie do mnie; proszę interesować się, zajmować wyłącznie swoimi sprawami. A wówczas będę mógł w miarę poprawnie zareagować na komunikat.
Z góry za zrozumienie i właściwe zachowywanie się bardzo dziękuję...

Offline

#3 2023-03-22 20:22:59

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47
WindowsFirefox 111.0

Odp: M.in. o napastliwości wzrokowej / Über visuelle Belästigung...!!!

[Aktualisierung: 04/2023]

Achtung, bitte, Mann. Er sitzt, steht, geht, arbeitet, kauft ein, ruht sich aus, will den Richtigen treffen, sexuelle Bedürfnisse normal befriedigen, etc., etc. - Was für ein Ereignis, was für eine Sensation ... - Im Idealfall sollte jeder aufmerksam beobachten it, follow it, Erfahrung, Spott, Kommentar, etc., etc. / führen bei einer Person zu Komplexen, Ängsten, Verletzungen, seelischen Anomalien, Geisteskrankheiten ...; Probleme, Leid, unglückliches, erfolgloses Leben!!! RAUS!!! Und ein für alle Mal mit ihren aggressiven, perversen, kranken, abnormalen Augen auf die Augen des auserwählten Opfers gerichtet; mit der eigenen Demoralisierung, Degeneration, Abweichung, mit eigenen Auffälligkeiten, Abweichungen, Geisteskrankheiten, auch solchen, die sich auf andere Menschen ausbreiten; solche asozialen Bedürfnisse usw. usw.!!; mit deiner Eifersucht, deinem Neid, deiner kranken, abnormalen, affenartigen, schwachsinnigen, psychopathischen Liebe; Zudringlichkeit, Zudringlichkeit, Zudringlichkeit, mit Qualen; sein Opfer, sich selbst, die Situation umgekehrt darstellen; mit verfolgen, verletzen, zerstören, stürzen, ihr drecksäcke, kreaturen, bestien ohne kultur, feinfühligkeit, empathie, gewissen, skrupel!!!
Aus diesem Grund vermeidet es jemand, sich mit seinen Augen Belästigungen auszusetzen, sich mit unangemessenen Personen und ihren Freunden bekannt zu machen, um dieses negative Skudu und seine Folgen nicht zu tragen (…)!!! Und er hat ABSOLUT VOLLES Recht darauf, es ist absolut richtig, richtig und dies ist die Pflicht gegenüber seinem Verstand, seiner Psyche, seiner geistigen Gesundheit, seinem Leben, seiner Gesellschaft!!! Und es wird auch für Menschen von Vorteil sein, die mit visueller Belästigung zu tun haben, wie z. B. Beobachten, Verfolgen, Belästigen, Quälen, Stalken, geistige Aggression!!!!

Der Arbeitsplatz sollte, wie der Begriff schon sagt, nur für geschäftliche Aktivitäten genutzt werden, sowohl von Arbeitnehmern und Arbeitgebern als auch von Kunden. Andere Bedürfnisse sollten nur nach Feierabend befriedigt werden, nur mit Menschen, die dazu bereit sind, nur am richtigen Ort, nur zur richtigen Zeit!!! Und analog der Ort des Essens, Lernens, Wohnens, Fahrzeuge zum Transport von Personen usw. usw.
unter anderen In Polen gibt es keine Sklaverei.
Wenn jemand, z.B. der Inhaber des Unternehmens, dessen Management, Kunde, Verdampfer, außerdienstliche Tätigkeiten ausübt, z.B. jemanden mit Augen, Händen, Worten belästigt, dann ist das Opfer, z.B. ein Mitarbeiter gegenüber dem Kunden, Eigentümer, Unternehmensleitung, hat das volle Recht, sich unverblümt mündlich, manuell und zur formellen Verteidigung zu verteidigen! Weil es im Arbeitsvertrag keine Bestimmung gibt, dass er außerbetriebliche Dienstleistungen für irgendjemanden erbringt usw. ... Also keine Verlegenheit, denn eine Person, die gegen soziale Normen, Arbeitsrechte, das Gesetz verstößt, sollte sich schämen, Angst haben, das ertragen Folgen seines Verhaltens!
Schließlich solltest du keine Zeit für irgendwelche Interessen haben, einschließlich Warten, Lauern, Hinterhalten, Jagen von Leuten, die es nicht wollen, weil du völlig damit beschäftigt bist, deine Bewunderer, Fans, Anhänger, Unterstützer usw. zu treffen, die es wollen von dir beobachtet, berührt, verehrt werden, sie wollen dir zuhören, mit ihnen reden, sie anderen zeigen, sich für sie interessieren, etc., etc. Konzentriere dich also nur und ausschließlich auf sie, pass auf dich auf von ihnen, und nie jemand anderes!!!... Und dann werden alle glücklich sein!!!
Ihre Opfer wollen Ihre mentalen, psychischen, physischen Komponenten übernehmen …; spüre dich in dir…; geistig verrückt, geistig, körperlich krank…; leiden…; unglücklich sein...!!!
Er fand sein eigenes – wir haben den gleichen Verstand, die gleiche Psyche, das gleiche Aussehen; Gedanken, Bedürfnisse, Handlungen auf dem Konto…

Alles, was Sie in Ihrem Leben getan haben, ist im Ausdruck von Augen/Blinden, Gesicht/Schnauze, Körpersprache, Berührungsempfindungen/grob, ekelhaft, aggressive Hände, Scharren, Form, Sprachinhalt/Gift spucken, Lachen/Spötteln, verabscheuungswürdig, ekelhaft, schockierend, gackernd ... Und auch, wozu Sie fähig sind ... Und es wird sowohl von unserem expliziten als auch von unserem impliziten Bewusstsein wahrgenommen ... Es ist also Sympathie, es wird übertragen ...!!! Und du jagst Menschen und verhöhnst die Abnormalen, Kranken, Abweichenden; Ekelhafte Augen in den Augen der auserwählten Opfer ... Du schnappst dir die sogenannten. Gruß, plötzlich ... Und du hast immer noch einen Groll, wenn es jemandem nicht gefällt, plump, pervers, abartig, psycho; gruselige Kreatur …
Ein Recht, ein Element der menschlichen Freiheit ist unter anderem nicht herumhängen, sich nicht in der Gesellschaft unerwünschter Personen aufhalten, sie nicht abholen, verbal, nonverbal, mit Mimik, Augenausdruck, Körpersprache, Botschaft; ihre mentalen, psychischen, physischen Komponenten nicht zu übernehmen; nicht zu überladen, deinen Geist nicht zu vergiften, nicht zu beschädigen, deine Psyche nicht zu sensibilisieren, dich nicht für sie zu interessieren; zur psychischen Gesundheit, zur psychischen Normalität, zum Wohlbefinden; zu normal. habe ein gutes, glückliches Leben!!! usw. usw.!!!
Jeder sieht vom ersten Moment an, dass die Person, die ihn visuell belästigen möchte, das auf keinen Fall will!!! Aber sie "sehen es nicht" oder ignorieren es tausende Male, seit Jahren...!!! Aber selbst, durch etwas, das sie mit ihren Augen, Schnauzen, Schnauzen, Texten, ausgegeben, verursacht durch Geräusche, Pfoten, die sie ihren auserwählten Opfern machen, ABSOLUT nicht einmal passieren wollen, nicht einmal für eine Sekunde (sie können brüllen lautstark dazu z.B.: Verpiss dich!!!)…!!!

"Sei nicht schüchtern (meine anormalen, asozialen Bedürfnisse zu befriedigen; meine Tante zu sein, um die ich mich kümmern muss ...)!" - Sie sollten sich für Ihr Verhalten, Ihr Verhalten, Ihre Aktivitäten schämen ... !!
"Fürchte dich nicht!" - Kein Interesse, kein Grund zur Angst etc...! - Sie sollten unbedingt Angst haben, und das aus vielen Gründen. Unter anderem, dass Sie für immer in Erinnerung bleiben und höchstwahrscheinlich ein Jagdziel / Befriediger / Halbsklave der hier beschriebenen ekelhaften Individuen werden werden…!!! Und ich erinnere mich an solche Ereignisse und Erfahrungen mit ihnen sogar von vor 50 Jahren, und ich erlebe sie jeden Tag, bewusst, unbewusst, traumatisierend usw. bis jetzt ...!!! Und vermeiden Sie solche Personen, einschließlich aller Interaktionen mit ihnen, einschließlich dessen, was und wie sie direkt, indirekt übertragen, was sie ausstrahlen usw.!! Und sie sollten keine Angst haben, zu einem Psychologen oder Psychiater zu gehen und Menschen nicht in geistige Abnormalitäten, Geisteskrankheiten, Leiden zu treiben; schaden, zerstören, zerstören!
Sie zwängen ihren auserwählten Opfern eine Rolle auf, z.B. ein guter Mann, d.h. ein freier sozial aktiver Vormund, ihr Vormund, Psychologe, Psychiater, Eskorte, Spielzeug, Maskottchen, Schwuchtel, freie Hure, Hure / ihr Befriediger und, falls nicht Erwartungshaltungen beschweren, wütend werden, Ungehorsamkeit rächen/bestrafen, betrügen…! Sie widmen sich, sie verdauen, sie verschwenden Tage, Wochen, Monate, Jahre ihres Lebens damit, Menschen anzustarren, in die Augen und Gesichter der Menschen zu schauen, sie zu beobachten, zu beobachten, ihnen zu folgen usw. Niemand hat sich jemals so an sie gewandt, dass er interessiert war bei der Befriedigung ihrer anormalen, asozialen, kranken, pathologischen Bedürfnisse, im Gegenteil, weil die Menschen sie meiden, verlangen, in Ruhe gelassen zu werden, etc... Aber es ist ihnen egal... Sie, nicht ihre Opfer, sind die Opfer. .. Sie haben alle Rechte, Gründe ... Im Gegensatz zu ihren Opfern, die kein Recht, keine Rechte haben ... Dafür haben sie die Pflicht, ihnen zu dienen, sie zu befriedigen ...

Mein Privatleben ist kein öffentliches Ereignis!!! Wir haben kein Date!!! Ich trete auch nicht im Zirkus, auf der Bühne, im Theater usw. usw. auf, und Sie sind keine Zuschauer mit einer für meinen Auftritt gekauften Eintrittskarte!!! Ich bin auch kein von dir gekaufter Sklave, ein Halbsklave, ein von dir in einem Geschäft gekauftes Spielzeug, ein Bild zum Anschauen, eine Hure, die dafür bezahlt wird, deine Bedürfnisse zu befriedigen, eine freie sozial aktive Tante, die mit Augen, Pfoten, Ohren kitzelt auf Ihre Nachricht usw. usw.!!! usw. usw.!!!
BEWUSSTSEINSTEXTE ZUR VERTEIDIGUNG GEGEN AUGEN-HALLASION, ZUPFLASSEN UND ANDERES UNERWÜNSCHTES, UNERWÜNSCHTES VERHALTEN, VERHALTEN, AKTIVITÄT/Affe, krank, anormal, pervers; absolut unerwünscht, ausschließlich schädlich, sowohl für ihre Opfer als auch für ihre Verfolger, asoziale "Liebe", Wächter-Freaks, Wachwächter, verfolgende Detektive, Spione, Kontrolleure, "Polizisten", Analytiker des Lebens von jemandem, "Ärzte", Straßenlebensstil, etc. mit Freaks, Verrückten, Psychos, Deppen, Perversen, Abweichlern / solchen Littering, Geistesvergiftung, Vergewaltigung / Beschädigung, Sensibilisierung,geistige Behinderung; solcher Parasitismus (und einige der so handelnden Personen erhalten immer noch eine Rente aus den Steuern ihrer Opfer); beschädigen, zerstören, stürzen!!! Und einige andere tun dasselbe mit ihren Pfoten, Texte, ausgegeben, verursacht durch Geräusche ...!!!
Das Privatleben von jemandem lauern, auflauern, auflauern, jagen, beobachten, ausspionieren, kontrollieren, einschränken, pervertieren...; normales Funktionieren zu verhindern, einschließlich der Befriedigung sexueller Bedürfnisse ...; Mangel an Kultur, Sensibilität, Empathie, Fingerspitzengefühl...; Unverschämtheit, Aufdringlichkeit, Aufdringlichkeit, Selbstinszenierung, Dinge andersherum, inklusive Zuschreiben negativer Eigenschaften an die Opfer (diese Abweichler sollen sich als normale, gesunde Menschen herausstellen ... Und ihre Opfer sollen es auch sein abartig, geisteskrank, böse, etc...), Rücksichtslosigkeit, solche Sturheit...; direkt, indirekt, demoralisierend, verzerrend, anderen beibringend, dies zu tun...
MILLION HUNGER/BY EYES/solch ein Vergewaltiger/der (das passiert jeden Tag seit meiner Kindheit...!!!)!!!
Aber sie wollen es, sie mögen es, es ist ihnen recht, es passt zu ihnen ... (sie kümmern sich nicht darum, dass ihre Opfer absolut das Gegenteil tun ...!!!).

SEHEN SIE MENSCHEN NICHT IN DIE AUGEN, IN DAS GESICHT/Nicht kopulieren, nicht visuell vergewaltigen, SCHAUEN SIE SICH EINFACH GANZ IN DEN SPIEGEL...!!! SIE SEHEN = SIE SEHEN = SIE SEHEN ... Also schauen Sie, denken Sie an sich selbst, Sie Idiot, Freak, Leiche, Maskerade, Zurückgebliebener, Unterentwickelter, Idiot, Idiot, Psycho, alte Frau, alter Mann, etc...
Wenn Sie irgendeine Art von Anziehungskraft sind, ist das, was Sie tun, dh interessieren, anstarren, anstarren, herumstreunen, den Geist vergiften, beschädigen, geistig behindern usw. mit kranken Texten richtig, normal, gesund, angenehm, wohltuend, Sie haben recht, dann sollten Sie eine Warteschlange von Freiwilligen haben (warum also irgendjemandem, jederzeit und überall, auch nur für eine Sekunde aufzwingen ...) ...
Wenn jemand glaubt, dass er ein Recht auf jemanden hat, jemand Anspruch darauf hat, jemand den Vertrag nicht erfüllt, kann dies der Polizei, der Staatsanwaltschaft, dem Gericht, dem Verbraucherombudsmann, dem Ombudsmann gemeldet werden.
Es gibt auch eine Option mit einem Spiegel - Sie können so oft auf Ihre Augen schauen, wie Sie möchten, auf Ihre Schnauze, Schnauze ...
Für solche Individuen sind eine angemessene Behandlung, Beziehungen zu ausgewählten Opfern wie Wirt – Parasit, Organismus – Krankheit, Sklavenhalter, Objektkäufer, Person ohne Rechte – Individuum mit allen Rechten … etc … etc …

VERLASSEN SIE MEINE AUGEN, GESICHT, KÖRPER, VERSTAND/MEIN WOHLBEFINDEN/MEINE MENTALITÄT/MEINE GESUNDHEIT/MEIN LEBEN/MICH FRIEDEN/LASSEN SIE MICH NORMALERWEISE EINEN GEMEINSAMEN ÖFFENTLICHEN RAUM BENUTZEN (arbeiten, essen, entspannen, spielen, jemanden treffen usw.)/LEBEN !!! »
Ich will auch absolut keine Nachricht von P. abhören!; irgendetwas mit dir zu tun zu haben (d.h. nichts mit mir oder über mich)!!!
Abnormale, kranke, geistig zurückgebliebene, geistig zurückgebliebene, körperlich ekelhafte Menschen interessieren sich jeden Tag, ständig und mein ganzes Leben lang für mich, obwohl ich es absolut nie wollte, nicht einmal für den Bruchteil einer Sekunde...!!
Das. P sollte zum Arzt gehen, nicht P. das Opfer...!
Du kannst eine Kontaktanzeige aufgeben, einen Job mit Videoüberwachung annehmen (und mich und andere in Ruhe lassen!!).
Sei interessiert, schau, rede mit, oh, lerne NUR die Leute kennen, die es wollen, nicht umgekehrt, denn auf letzterem Weg gewinnt niemand, auch du nicht, aber alle, auch du, werden negativ leiden Konsequenzen, Konsequenzen!!

Ich bin in einer Gruppe von Menschen. Jemand spricht mich an (z. B. nach etwas fragen, rufen usw.). Worauf alle oder die meisten dieser Gruppe sofort kollektiv in meine Augen starren, in mein Gesicht. Um also nicht auf ein paar, ein Dutzend oder so, Dutzende blinder Menschen zu stoßen, die mir beharrlich in die Augen starren, tue ich so, als hätte ich nichts gehört. Und ich warte darauf, dass diese Leute von dem vergeblichen Warten, Augenkontakt mit mir zu erzwingen, entmutigt werden; Sie werden ihren Geschäften nachgehen und mir nicht in die Augen starren ... Aber das macht die Situation nur noch schlimmer, weil diese Person die Nachricht noch lauter wiederholt und mich drängt (manchmal wird diese Person von Zuschauern / Beobachtern, Voyeuren, Lauschern begleitet.. .). Und falls jemand nicht schon an dem kollektiven Augenzwinkern von mir teilgenommen hat, schließt er sich jetzt der Gruppe der visuellen Vergewaltiger an ... Dazu kommt das kollektive höhnische Gelächter und abfällige Kommentare ... Umso schwieriger ist es damit ich richtig reagiere... davon habe ich unter anderem lange geschädigt; sensibilisierte Psyche...
Ich bitte Sie daher, nicht auf eine ausschließlich an mich gerichtete Nachricht zu antworten; Bitte kümmern Sie sich um Ihre eigenen Angelegenheiten. Und dann werde ich in der Lage sein, so richtig wie möglich auf die Nachricht zu antworten.
Vielen Dank im Voraus für Ihr Verständnis und richtiges Verhalten...

Kein normaler Mensch möchte ABSOLUT, dass du dich für ihn interessierst, nicht einmal für den Bruchteil einer Sekunde, einschließlich Starren, Starren mit deinen Augen in die Augen!!!
Menschen sind kein Spielzeug (Blick macht keinen Spaß (egal wie glücklich/lächelnd jemand sein mag)) (...)!
Nicht wir sollten Angst haben, uns zu verteidigen, sondern Sie, uns zu verletzen!!!
Und P. möchte, dass Sie so behandelt werden, zum Beispiel von einem Aussätzigen (für uns sind Sie attraktiv und die Situation ist angenehm) ...
Bitte teilen Sie mir Ihre Wohnadresse mit und ich werde Ihnen diese u.a. schriftlich mitteilen unkultiviert, namolny, aufdringlich, unverschämt, ungehobelt, boshaft, ohne Sensibilität, Gewissen, rücksichtslos, schizophren, paranoid, unterentwickelt, geistig abnorm, krank, geistig zurückgeblieben, Idioten, Psychopathen, alte Menschen, geistig, seelisch und körperlich ekelhafte Menschen, gefallen ihnen sich für dich interessieren, über dich reden, dich zeigen…; sie haben dich zum Schrecken des Lebens gemacht…; sie haben dich zu einer Geisteskrankheit, zu einer seelischen Abnormität geführt - mit den Folgen und ihren Folgen (weil sie dich auserwählt haben, dich auf dem Sklavenmarkt gekauft haben, in einem Spielzeugladen, dich von einer Begleitagentur gemietet haben, weil du zu ihnen gehörst, sie haben dich , du hast so ein recht, du musst ihnen dienen, sie befriedigen, weil sie das wollen, brauchen, bedenken, weil sie sich um niemanden und nichts kümmern ...; weil sie auch öffentlich beschweren werden ...) ...
Verhalten, das Schaden bringt, ist falsch, nicht richtig, obwohl es so genannt wird…!!! Es ist also FALSCH, Individuen zu zeugen, zu gebären, passiv am Leben zu erhalten, aktiv zu schädigen, wie die Bewertung selbst zeigt!!! Außerdem sind hässliche, zurückgebliebene, geistig abnorme, kranke, geistig und körperlich behinderte Menschen, alte Menschen unglücklich... Und sie tragen zum Leid und Unglück anderer Menschen bei...

Als Verteidigung gegen sie können Sie eine ekelhafte Maske kaufen und sie an Orten tragen, an denen Sie von Blinden überfallen werden. „Sie warten auf deine Augen, dein Gesicht wird seine Bedeutung verlieren … Und gleichzeitig wird es diesen Mordorianern etwas zum Nachdenken geben …“
| www.mojewyjasnienia.mojeforum.net/

Offline

#4 2023-03-22 20:24:12

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47
WindowsFirefox 111.0

Odp: M.in. o napastliwości wzrokowej / Über visuelle Belästigung...!!!

Unter anderem diese Arbeit...
Regelmäßig, mein ganzes Leben lang, eine Situation, die mir passiert: mich mit Augen belästigen; verstörend; nervig; sensibilisierend; meine Reaktion lähmen usw., falsch machen... Was zumindest die meisten Teilnehmer nicht verstehen...

Ich bin in einer Gruppe von Menschen. Jemand spricht mich an (z. B. nach etwas fragen, rufen usw.). Worauf alle oder die meisten dieser Gruppe sofort kollektiv in meine Augen starren, in mein Gesicht. Um also nicht auf ein paar, ein Dutzend oder so, Dutzende blinder Menschen zu stoßen, die mir beharrlich in die Augen starren, tue ich so, als hätte ich nichts gehört. Und ich warte darauf, dass diese Leute von dem vergeblichen Warten, Augenkontakt mit mir zu erzwingen, entmutigt werden; Sie werden ihren Geschäften nachgehen und mir nicht in die Augen starren ... Aber das macht die Situation nur noch schlimmer, weil diese Person die Nachricht noch lauter wiederholt und mich drängt (manchmal wird diese Person von Zuschauern / Beobachtern, Voyeuren, Lauschern begleitet.. .). Und falls jemand nicht schon an dem kollektiven Augenzwinkern von mir teilgenommen hat, schließt er sich jetzt der Gruppe der visuellen Vergewaltiger an ... Dazu kommt das kollektive höhnische Gelächter und abfällige Kommentare ... Umso schwieriger ist es damit ich richtig reagiere... davon habe ich unter anderem lange geschädigt; sensibilisierte Psyche...
Ich bitte Sie daher, nicht auf eine ausschließlich an mich gerichtete Nachricht zu antworten; Bitte kümmern Sie sich um Ihre eigenen Angelegenheiten. Und dann werde ich in der Lage sein, so richtig wie möglich auf die Nachricht zu antworten.
Vielen Dank im Voraus für Ihr Verständnis und richtiges Verhalten...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
variousmta - biedronka - marcepanowo - vaharia - feudalizm