MOJE WYJAŚNIENIA kontakt: mojewyjasnienia[znak]wp.pl

Forum tylko do czytania

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2023-03-15 18:38:32

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47
WindowsFirefox 110.0

Anlaga 7 Napastujący wzrokowo / Visuell belästigend

Anlaga 7 - Namolny napastujący wzrokowo (bardzo wysoki starszy Niemiec)
Prze kilkadziesiąt procent czasu z 8 godzin pracy (kilka razy dziennie po kilkadziesiąt minut plus przy każdej okazji) wpatruje mi się non stop, absolutnie skupionym wzrokiem w oczy... Oraz, gdy na koniec pracy czekam przy bramce na wyjście.

Proszę zostawić moje oczy; moje samopoczucie; mój umysł, moją psychikę; moje zdrowie psychiczne całkowicie i raz na zawsze w spokoju!!! Nie bierz, nie dawaj pan złego przykładu; nie demoralizuj, nie wypaczaj!!! Nie wpędzaj pan mnie i innych ludzi w chorobę psychiczną, nienormalność umysłową!!!
Nie jest pan w burdelu, tylko w zakładzie produkcyjnym jako pracownik i powinien się pan zajmować wyłącznie pracą… Ja nie jestem kupioną przez pana zabawką, pańską ciotą do cwelenia ślepiami, wynajętą przez pana kurwą; od zaspokajania pańskich jakichkolwiek potrzeb, tylko pracownikiem mającym zajmować się produkcją w zakładzie produkcyjnym…
Nie jest pan w zoo, w cyrku, w teatrze i tym podobnie jako widz z opłaconym biletem…

Pańska namolność; małpia, anormalna, aspołeczna miłość absolutnie mi ani razu, ani przez chwilę nie odpowiada!!!
Taka sytuacja spotyka mnie codziennie, wszędzie i od mojego dzieciństwa, czyli tysiące razy rocznie, głownie ze strony osobników niedorozwiniętych, anormalnych umysłowo, chorych, upośledzonych psychicznie, zboczonych, starych, odrażających fizycznie itp…!!!
Już kilku letnie normalne, inteligentne, kulturalne dziecko wie, że nie należy napastować innych ludzi. Pan ma lat kilkadziesiąt…
Tak samo kilku letnie dziecko wie, że nie należy nikogo niepotrzebnie wołać po imieniu, przezywać...

Jest Pan w pracy, więc proszę zająć się pracą i dać mi zajmować się pracą!!! Inne potrzeby proszę zaspokajać wyłącznie po pracy i wyłącznie z osobami do tego chętnymi, wynajętymi (jeśli wynajęta osoba nie spełni Pana oczekiwań to złoży pan reklamację).
I oczywiście nikogo innego, na setki pracowników, nic takiego nie spotyka...

Już od kilkudziesięciu lat jestem na wiele stresotwórczych sytuacji, zachowywanie się ciężko uwrażliwiony, wszystko mi się przypomina, przechodzę traumę...!!! To jest pewnie też między innymi i dla pana nie znane, nie do przewidzenia, niezrozumiałe...


Niemiecki

Anlaga 7 -  Visuelle Belästigung (sehr großer älterer Deutscher)
Mehrere Dutzend Prozent der Zeit von 8 Stunden Arbeit (mehrmals am Tag mehrere Dutzend Minuten plus jedes Mal) starrt er mich ununterbrochen an, mit absolut fokussierten Augen ... Und wenn ich auf die warte Arbeitsende am Ausgangstor.

Bitte verlasse meine Augen; meine Stimmung; mein Geist, meine Psyche; meinen Verstand vollständig und ein für alle Mal in Frieden!!! Nimm kein schlechtes Beispiel, gib kein schlechtes Beispiel; nicht demoralisieren, nicht verzerren!!! Treiben Sie mich und andere Menschen nicht in Geisteskrankheiten, geistige Anomalien!!!
Du bist nicht in einem Bordell, du bist in einem Produktionsbetrieb als Angestellter und solltest dich nur um die Arbeit kümmern... Ich bin kein Spielzeug, das du gekauft hast, deine Tante zum Ficken mit deinen Augen, eine Hure, die du angestellt hast ; von der Erfüllung Ihrer Bedürfnisse, nur ein Mitarbeiter, der sich um die Produktion in der Produktionsstätte kümmert ...
Sie sind nicht als Zuschauer mit bezahltem Ticket im Zoo, im Zirkus, im Theater und dergleichen ...


Deine Zudringlichkeit; Affenartige, anormale, asoziale Liebe steht mir absolut nicht einmal, nicht einmal für einen Moment!!!
Diese Situation passiert mir täglich, überall und seit meiner Kindheit, also tausendfach im Jahr, hauptsächlich von unterentwickelten, geistig auffälligen, kranken, geistig zurückgebliebenen, perversen, alten, körperlich abstoßenden, etc...!!!
Schon ein paar Jahre altes normales, intelligentes, kultiviertes Kind weiß, dass andere Menschen nicht belästigt werden sollten. Der Mann ist mehrere Jahrzehnte alt...
Ebenso weiß ein ein paar Jahre altes Kind, dass man niemanden unnötig beim Namen, Spitznamen ... nennen sollte.

Sie sind bei der Arbeit, also machen Sie bitte Ihren Job und lassen Sie mich meinen Job machen!!! Bitte erfüllen Sie andere Bedürfnisse nur nach Feierabend und nur mit dazu bereiten, eingestellten Personen (wenn die eingestellte Person nicht Ihren Erwartungen entspricht, werden Sie reklamieren).
Und natürlich hat niemand sonst von Hunderten von Mitarbeitern so etwas ...

Seit mehreren Jahrzehnten bin ich vielen Stresssituationen ausgesetzt, mein Verhalten ist hochsensibel, ich erinnere mich an alles, ich bin traumatisiert...!!! Das ist Ihnen wahrscheinlich unter anderem auch unbekannt, unvorhersehbar, unverständlich ...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
variousmta - vaharia - fansls11 - copasujedo - feudalizm