MOJE WYJAŚNIENIA kontakt: mojewyjasnienia[znak]wp.pl

Forum tylko do czytania

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2022-12-25 14:24:14

r66
Administrator
Dołączył: 2022-12-24
Liczba postów: 47
WindowsFirefox 108.0

Tutaj jest wyłącznie MSE PRACY, WSPÓŁPRACY!!!

Tutaj jest wyłącznie (przynajmniej o wyznaczonej porze) [Aktualizacja: 2022 r.]
                                    MSE PRACY/WSPÓŁPRACY
Miejsce pracy służy normalnym ludziom do zarabiania pieniędzy, Każdy człowiek ma prawo i musi gdzieś zarabiać pieniądze. Inne potrzeby należy zaspokajać w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, z odpowiednimi, do tego chętnymi (np. do „Piotrusiowania”, obłapiania, małpiej miłości itp…), ludźmi. Nie wolno wykorzystywać, narzucać się, wymuszać, szantażować, nękać, dręczyć, prześladować itp., itd.; szkodzić, niszczyć, pogrążać!!!
Czyli mse służące do spokojnego, kulturalnego, bez stresów; problemów wykonywania obowiązków służbowych; efektywnego osiągania pożądanych w związku z prowadzoną działalnością celów, do czego potrzebne są odpowiednie relacje; warunki pracy; stan psychiczny, umysłowy, fizyczny pracujących.
A nie np. napastowalnia wzrokiem, spozieralnia, łypalnia ślepiami, mse do takiego kopulowania, cwelenia, małpiej miłości, obłapialnia łapskami, końskich zalotów, mse do interesowania się ludźmi, prób wymuszania pozasłużbowych znajomości, relacji, czynności, interakcji, obśmiewalnia, obgadywalnia, rykowisko, słuchalnia przekazu z radia, z telewizora, muzyki, gwizdów, muczenia, zaśpiewów, mse do wyjaśniania elementarnych spraw odnośnie zachowywania się, kultury, do dyskutowania, kłótni; stresowania; stwarzania problemów; psychiczna, fizyczna wyniszczalnia; pogrążalnia itp.!

Pracownicy nie są od tego i nie mają obowiązku ani udawać, ani sprzedawać/tracić swojej uczuciowości (każdy człowiek taką zdolność, z powodu negatywnych przejść, takiego oddziaływania innych ludzi, traci)…!
Pracownicy nie są niewolnikami, półniewolnikami, przedmiotami mającymi zaspakajać czyjeś pozasłużbowe, egoistyczne, anormalne potrzeby, w tym m.in. od zaznajamiania się z osobami, z którymi zaznajamianie się nie wynika z czynności służbowych, odbierania jakiegokolwiek, w jakiekolwiek formie, postaci, stopniu, analogicznie, zbędnego, szkodliwego przekazu, w tym powodowanych, wydawanych dźwięków, hałasów, przekazu werbalnego, pozawerbalnego, świetlnego, tekstowego (w tym z radia, telewizora), wdychania szkodliwych substancji itp. – To są tacy sami jak wszyscy inni ludzie z wszystkimi formalnie unormowanymi, zwyczajowymi, naturalnymi prawami. 

Chcesz zachowywać się, postępować, działać po swojemu, to rób tak u siebie, ale i tak wyłącznie pod warunkiem, że jesteś sam/a i nie będziesz przeszkadzać, szkodzić, niszczyć, pogrążać także sąsiadów!!!

Nie bierz, nie daj się namówić, nie dawaj złego przykładu!
Zbyt krótkie spanie, spanie w nieodpowiednich warunkach, brak świeżego powietrza, kurz, światło, hałas, powoduje choroby psychiczne, somatyczne/fizyczne, obniżenie komfortu życia, zmniejszenie możliwości psychicznych, umysłowych, fizycznych, upośledzenie organizmu, choroby degeneracyjne, starzenie się, przedwczesną śmierć/skrócenie życia!!! Nie masz prawa tak decydować o czyimś zdrowiu, życiu!!!!

Analogicznie, odpowiednio, jest z warunkami pracy, wypoczynku itp., itd.!!!

Jedz Te 7 Rzeczy KAŻDEGO DNIA, a Przeżyjesz PONAD 120 LAT (Poważnie!) | David Sinclair, Dave Asprey
https://www.youtube.com/watch?v=ZCdIsDq … a%C5%81yko | 12.2022 r.

Oto normalne warunki naszej współpracy                                                                  
Ponieważ jestem normalnym człowiekiem, to mam takie same prawa jak inni normalni ludzie, a m.in. do tego by:
- mnie nikt przeze mnie nie upoważniony/mi bliski nie oglądał, nie zaglądał mi w oczy, nie wpatrywał się we mnie, nie dotykał, nie mówił komplementów (spotyka mnie to ze strony m.in. osób starszych ode mnie o kilkadziesiąt lat: „Ładny chłopczyk (hyyy)!.../Ładna dziewczynka!”… Jakie masz ładne oczy (hyyy)!... Itp…), nie zwracał się do mnie: „kochanie”, „złotko”, „skarbie” itp. Nie powtarzał, zwracając się do mnie, niezasadnie w kółko mojego imienia, w tym zdrobniałej jego odmiany (już się tego nasłuchałem/am tysiące razy. Po prostu proszę zwracać się do mnie tak samo, jak do innych, a nie w kółko, na przykładzie tego imienia: „Część Piotruśśś. Piotruśśś weź… Piotruśśś, dlaczego jesteś taki smutny?(!) Piotruśśś… )!
- mnie nikt w jakikolwiek sposób napastował, nachodził, interesował się mną prywatnie, oraz nadgorliwie, ponad miarę służbowo!
- nie cieszono się na mój widok bez powodu, bo jest to odbierane tylko i wyłącznie jako szykana i odczuwane jako upokorzenie, powoduje peszenie się, irytację, złość, powoduje odczuwania antypatii (nie jestem zakupioną przez kogokolwiek zabawką, która po włączeniu robi coś śmiesznego…).

Nie jestem także wynajętą/opłaconą osobą do towarzystwa, od wysłuchiwania pozasłużbowych wynurzeń!

Nikt, kto nie jest mi bliski, m.in. w tych przedstawionych sprawach nie ma absolutnie żadnego prawa, żadnych podstaw do składania jakichkolwiek reklamacji! Ponieważ jestem z pełnią praw człowiekiem, a tutaj tylko i wyłącznie pracownikiem/pracownicą!

Jeśli ktoś, w podobnej do mojej sytuacji się nie broni, to jedynie ze strachu, by nie stracić możliwości awansu, przed utratą pracy… Dlatego są perfidnie przez odrażających współpracowników, takich przełożonych wykorzystywani do zaspokajania ich potrzeb, czego konsekwencjami są wstręty, urazy, lęki, problemy umysłowe, psychiczne, w tym depresje, zdrowotne, kosztem jakości ich życia, ich współżycia z innymi ludźmi, ich wpływu na innych ludzi…!!   

Sprzeczne potrzeby, oczekiwania…
Ponieważ osoby atrakcyjne nie chcą mieć z nimi do czynienia, to wykorzystują wymuszone im towarzyszenie przez takich ludzi w pracy…
Większość osób wolałaby nigdy nie przychodzić do pracy, nie mieć do czynienia z osobami z pracy ani przez chwilę. Niestety dla osób nieatrakcyjnych, odrażających, niedorozwiniętych, anormalnych umysłowo, upośledzonych, chorych psychicznie, fizycznie inni pracownicy są według nich od zaspakajania ich towarzyskich, uczuciowych, „zabawowych” i innych niestosowanych, zboczonych, anormalnych, chorych, psychopatycznych, patologicznych potrzeb… Nie mogą się doczekać przyjścia do tzw. pracy, tęsknią za upatrzonymi pracownikami, myślą o nich, mają wobec nich plany itp… Wzbudzają niechęć, antypatię, wstręt, odrazę, nienawiść, chęć zemsty, pobicia, w tym niekiedy ciężkiego, torturowania ich, a niekiedy i bolesnego zamordowania…                                                                                                               
| www.mojewyjasnienia.mojeforum.net/

Wiadomość dodana po 08 min 02 s:
To, że wykonujemy tą pracę, razem pracujemy, mieszkamy jest tylko i wyłącznie efektem przypadku, zbiegu okoliczności… Więc potrzebna jest neutralność, takt, kultura, wrażliwość, empatyczność, samoograniczanie się itp., itd. Czyli  pozytywne warunki współpracy.
Najpierw proszę się zastanowić, czy jest P. osobą atrakcyjną umysłowo, psychicznie, fizycznie.
Następnie czy ktoś P. zaprosił do towarzystwa, rozmowy, poznawania się, wyraził zgodę, chęć na dotykanie, wpatrywanie, wypytywanie się o prywatne sprawy itp…
Po czym, gdzie pan/pani jest (np. w miejscu przeznaczonym do przesłuchań, w kawiarni, w burdelu), kim P. w tym miejscu jest, z kim pan/pani jest (z kupioną przez p. zabawką, z swoim niewolnikiem/cą, z wynajętą kurwą). Co powinien pan/pani w tym miejscu robić, jak się zachowywać, postępować, działać.
Jesteśmy zbieraniną przypadkowych ludzi, w tym o przeciwstawnym sobie stanie fizycznym z uwagi na różnicę wieku, wyglądu, stanu zdrowia psychicznego, fizycznego, przeciwstawnych sobie nawzajem umysłach, psychikach, potrzebach. W tym jedni nie chcą wykonywać tej pracy, przebywać z tymi ludźmi ani sekundy, a drudzy wręcz przeciwnie…
Nie jesteśmy państwa półniewolnikami, kupionymi przez państwa zabawkami, wynajętymi pracownikami z agencji tzw. towarzyskiej itp.!; Nie jesteśmy od oglądania nas, dotykania nas, wysłuchiwania kogokolwiek, w tym tekstów pod naszym adresem, na co zgody nie wyrażamy! Itp.!
Zawarliśmy umowę wyłącznie na pracę fizyczną! - Jesteśmy tutaj wyłącznie po to, aby zarabiać pieniądze (a nie zaspokajać jakiekolwiek, czyjekolwiek potrzeby! Aby się nami ktokolwiek, jakkolwiek interesował! Jakkolwiek nam szkodził, nas niszczył, pogrążał!)!
Tutaj nie jest burdel, a my nie jesteśmy przez pana/panią opłaconymi pracownikami burdelu/kurwami do dotykania, zapewniania towarzystwa, oglądania, słuchania i tym podobnie! Jak pan/pani opłaci kurwę, to, w uzasadnionych przypadkach, mogą państwo składać reklamacje!
Nie jesteśmy też służącymi do oglądania małpami w zoo, nie występujemy w cyrku, na estradzie, na scenie w teatrze itp., a państwo nie są, po opłaceniu biletu za nasz występ, widzami...! Jak również nie są państwo strażnikami więzienia, policjantami, detektywami, a my obserwowanymi więźniami, podejrzanymi i tym podobnie…!
Gapienie się, obserwowanie, śledzenie jest objawem choroby psychicznej, nienormalności umysłowej i ABSOLUTNIE ZAWSZE nie wynika z tego nic dobrego dla nikogo, w tym m.in. tacy chorzy, anormalni ludzie niczego nie przeoczą, wszystko przeinaczą, wyolbrzymią i jeszcze nawymyślają, dopatrują się w swoich upatrzonych ofiarach, to, co im chora psychika, anormalny umysł podpowiada i przekazują to dalej...!!!
Mogą państwo zamieścić ogłoszenie (za zgodą przełożonych w miejscu pracy, poprzez internet w odpowiednim miejscu do takich ogłoszeń), że potrzebujecie kogoś do obłapiania go za dłoń, inne części ciała, oglądania, obserwowania, obgadywania, interesowania się, by się z wami poznawał, zadawał, was słuchał, w tym waszego rycia się, rechotu, szyderczego śmiechu, z wami dyskutował, wyjaśniał, zaznawał waszej małpiej miłości i tym podobnie - po pracy.
Chętni się zgłoszą, państwo odpowiadające wam osoby sobie wybiorą (jak będzie dużo chętnych, to mogą państwo wprowadzić opłatę za wasze usługi. Więc jeszcze państwo zarobią).
Mogą państwo także podjąć odpowiednią pracę, która polega, odpowiednio, na obłapianiu i tym podobnie na przykład w burdelu. Obserwowaniu na przykład za pośrednictwem monitoringu, w więzieniu jako strażnik, ochronie i tym podobnie.
Mogą także państwo publikować poprzez internet, występować w radio, telewizji i jeszcze państwu za to zapłacą. A nie kogokolwiek przymuszać do wysłuchiwania państwa jakichkolwiek wywodów!
I, analogicznie, jeśli ktoś będzie chciał zaspokajać takie potrzeby innych ludzi, to zamieści odpowiednie ogłoszenie z cennikiem swoich usług, podejmie pracę w burdelu.

A pozostałe osoby, w tym nas, nasze sprawy, nasze życie, raz na zawsze zostawcie w całkowitym spokoju!!!

Więc żadnego oglądania, dotykania nas, mówienia do nas, o nas, interesowania się nami, wywoływania presji, szantażowania, zastraszania, straszenia nas, złośliwości; denerwowania, irytowania nas i tym podobnie; szkodzenia, niszczenia, pogrążania!!! Żadnych niestosowanych, niezasadnych pretensji, reklamacji i tym podobnie!!!
| www.mojewyjasnienia.mojeforum.net/

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vaharia - brutalnazabawamta - marcepanowo - okonomi - biedronka